
Циркулярная пила GRAPHITE 1400Вт для каменю сухого/мокрого різання
6 980 ₴
- В наличии
- Код: 13041639216
+380 (67) 296-18-93
- +380 (66) 505-36-72
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Циркулярная пила GRAPHITE 1400Вт для каменю сухого/мокрого різання
- Пила оснащена регулюванням кута різання (0-45%) та регулюванням глибини різання. Він має диференціальний автоматичний вимикач для безпечної роботи, а сам вимикач інструменту додатково захищений від пилу та затоплення.
- Спеціально контурна ручка забезпечує надійне захоплення, забезпечуючи точне різання. Різак має 3-метровий шнур.
- Комплект містить набір для зрошення, диск 125 мм та ключі для розбирання/збирання (поворотний та плоский). Цей інструмент GRAPHITE рекомендується для професіоналів та любителів самостійного ремонту.

Характеристики продукту:
- Виробник: GRAPHITE
- Модель: 59G888
- потужність: 1400 Вт
- діапазон різання: 0÷45
- контурна ручка
- для сухої та вологої роботи
- диференціальний автоматичний вимикач, що впливає на безпеку використання
- для точного різання кераміки та каменю
- Довжина кабелю: 3 м
- Різьба шпинделя: M6
- Максимальна глибина різання під кутом 45°: 26 мм
- Максимальна глибина різання під кутом 90°: 40 мм
- Максимальна кількість обертів за хвилину: 12000 хв-1
- Розмір ріжучого диска: 125 мм
- Внутрішній посадочний отвір диска: 22,2 мм
- Тип: для каменю та керамічної плитки
- Комплект включає: набір для поливу

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Graphite |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Вес | 3.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 6 980 ₴










