
Електрична ланцюгова пила DEDRA 2400Вт 40см
6 530 ₴
- В наличии
- Код: 17655935207
- +380 (66) 505-36-72
Електрична ланцюгова пила DEDRA 2400Вт 40см00
Пила оснащена направляючою шиною 40 см, вона забезпечує комфортне та ефективне різання. Система натягу ланцюга без інструментів дозволяє швидко та легко замінювати ланцюг і регулювати натяг без необхідності використання додаткових інструментів, заощаджуючи час та енергію користувача. Автоматична система змащування ланцюга. Запобіжний вимикач запобігає випадковому запуску, а автоматичне гальмо миттєво зупиняє ланцюг і пристрій у разі удару.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- Потужність: 2400 Вт
- Напруга: 230 В ~ 50 Гц
- Тип двигуна: електричний
- Живлення: мережеве
- Довжина напрямної: 16 дюймів (400 мм)
- Ширина направляючої канавки: 1,3 мм
- Кількість зубців ланцюга: 57
- Тип зуба: повне долото
- Крок ланцюга: 3/8 дюйма
- Швидкість ланцюга: 13 м/с
- Місткість резервуара для олії: 200 мл
- Вага: 4,8 кг

Dedra – польська компанія з виробництва інструментів, яка працює в галузі з 1991 року. Її каталог включає широкий асортимент електроінструментів, акумуляторних пристроїв, аксесуарів для електроінструментів, садових інструментів, зварювального обладнання, ручних інструментів, а також засобів охорони праці та техніки безпеки.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Powermat |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 13 м/сек |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Вес | 4.8 кг |
- Цена: 6 530 ₴








