
Кущоріз електричний BLACK+DECKER, 420W/45cm
5 590 ₴
- В наличии
- Код: 17756306243
+380 (67) 296-18-93
- +380 (66) 505-36-72
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кущоріз електричний BLACK+DECKER, 420W/45cm
- Кущоріз для живої огорожі BD 420 Вт/45 см/16 мм
- Потужний електричний тример для живоплоту потужністю 420 Вт забезпечує потужне та надійне зрізання
- Довжина леза 45 см та товщина зрізу 16 мм ідеально підходять для невеликих живоплотів.
- Мала вага та ергономічний дизайн з Т-подібною ручкою забезпечують хороший контроль під різними кутами застосування
- Міцні, міцні, загартовані сталеві леза, що обертаються в протилежних напрямках, для роботи з низьким рівнем вібрації
- Прозорий захист для рук покращує видимість під час роботи з вертикальними живоплотами
- Пряме підключення подовжувача та розвантажувача кабелю для безпечного прокладання кабелю без випадкового відключення вилки

Характеристики:
- Номінальна потужність 420 Вт
- Довжина шини 450 мм
- Швидкість ходу 1960 об/хв
- Товщина різу 16 мм
- Вага 1,92 кг
- Параметри
- НІЖ подвійної дії
- ГАЛЬМО ЛЕЗА 1,0 сек

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | кусторез |
| Дополнительно | чехол в комплекте |
| Масса | 1.92 кг |
| Режущая система | шина |
| Длина шины (диаметр диска / ножа) | 45 см |
| Питание | сеть |
| Скорость двигателя на холостом ходу | 1960 об./мин. |
| Расстояние между ножами шины | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 590 ₴







