
Торцювальна пилка EINHELL TC-MS 216 1400 Вт
7 670 ₴
- В наличии
- Код: 17209647187
+380 (67) 296-18-93
- +380 (66) 505-36-72
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Торцювальна пилка EINHELL TC-MS 216 1600 Вт
- Торцювальна пилка Einhell TC-MS 216 мм ідеально підходить для точного різання деревини під різними кутами.
- Завдяки потужності 1400 Вт та швидкості 5000 об/хв, пилка може обробляти різні типи деревини.
- Діаметр леза 216 мм дозволяє різати навіть товсті дошки, а вага 8,27 кг полегшує транспортування.
- Торцювальна пилка Einhell TC-MS 216 мм – це міцний та надійний інструмент, який стане корисним доповненням до будь-якої майстерні.

Технічна дані:
- Виробник: EINHELL
- Модель: TC-MS 216
- Живлення від мережі: 220-240 В | 50 Гц
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість зубців пилки: 48 штук
- Максимальна потужність (S6 | S6%): 1600 Вт | 25%
- Холостий хід: 5000 хв^-1
- Пильне полотно: 216 мм x 30 мм х 2,4 мм
- Діапазон обертання: 47° - 47°
- Скос різу: 45° - 0°
- Ріжуча здатність 90° x 90°: 120 мм x 60 мм
- Ріжуча здатність 90° x 45°: 80 мм x 60 мм
- Ріжуча здатність 45° x 90°: 120 мм x 45 мм
- Ріжуча здатність 45° x 45°: 80 мм x 45 мм

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Германия |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 216 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 120 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 7 670 ₴










