Акумуляторні комірки Eve QS280Ah 3,2 В 8000 циклів
Опір — 0,21 мОм
Комірки можна перевірити через QR-код.
Призначення комірок Eve QS280 для створення систем енергонезалежності.
Літій залізо фосфатний акумулятор (LiFePO4) є герметичним, не виділяє випарів та має велику кількість циклів заряду розряду (8000 циклів!)
Має низький рівень саморозрядження (менше 3% в місяць) що дозволяє зберігати заряд при довгому зберіганні без заряду !
Характеристики
- Виробник - EVE
- Країна виробник - Китай
- Номінальна ємність 280 Ач Забезпечує довге використання
- Вольтаж 3,2В
- Вага комірки - 5,52 кг
- Термін дії - 8000 циклів
- Рівень саморозрядження — <3% в місяць
- Рабочий диапазон температур от –20°C до +60°C
- Зручне підключення через стандартні клеми М6 (ідуть в комплекті)
В комплекті:
- Перемички - 4шт
- Склотекстолітові перегородки - 4шт
- Гайки - 8 шт

Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) акумулятори витримують широкий діапазон робочих температур, зазвичай від -20°C до+60°C. Оптимальний температурний режим для їх роботи становить від \+15°C до +35°C, але вони зберігають стабільну продуктивність навіть у складних умовах завдяки своїй стійкості. Важливо пам'ятати, що заряджання при низьких температурах нижче 0°C може пошкодити елементи, тому при сильних морозах потрібне належне утеплення.
ВАЖЛИВО! Ціна вказана за одну комірку. Мінімальне замовлення 4 шт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EVE |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 280 А·ч |
| Наработка | 8000 циклов заряда |
| Напряжение | 3.2 В |
| Цвет корпуса | Синий |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 173 мм |
| Высота | 203 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Вес | 5.52 кг |
- Цена: 3 950 ₴
- Минимальный заказ: 4 шт.





