Тумба приліжкова імітація під старовину 35 x 30 x 50 см
Виготовлена з деревини павловнії тумбочка надзвичайно міцна та стійка. Крім того, тумбочка з 2 ящиками забезпечує простір для зберігання різних дрібниць. Чистити його буде легко, просто протріть вологою ганчіркою. Меблі легко збираються.

Характеристики:
- Колір: білий і колір дерева
- Матеріал: дерево павловнії
- Покриття матове
- Розміри: 35 x 30 x 50 см (Ш x Г x В)
- 2 шухляди
- Вага 4,4 кг

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | для спальни |
| Материал каркаса | дерево (массив) |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 50 см |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Глубина (длина) | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 900 ₴








