
Тумба під телевізор в ретро стилі 120 x 33 x 35 cm
8 990 ₴
- В наличии
- Код: 16736772044
+380 (67) 296-18-93
- +380 (66) 505-36-72
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тумба під телевізор в ретро стилі 120 x 33 x 35 cm
Ця дерев'яна підставка для телевізора в стилі ретро випромінює сільський шарм і стане чудовим доповненням до декору вашої спальні чи вітальні.

Ця дуже стабільна та міцна HiFi шафа виготовлена з деревини ялиці. Міцна верхня частина ідеально підходить для розміщення телевізора або системи HiFi, а також декоративних предметів, таких як вази та кошики з фруктами. Ящики забезпечують достатньо місця для зберігання вашого DVD-плеєра, ігрової консолі, медіа-приводів та іншого обладнання. Унікальний вигляд, стилізований під старовинний багаж, додає меблям вінтажний відтінок. Монтаж простий.

Властивості:
- Матеріал: ялина + МДФ + сталь
- Розміри: 120 x 33 x 35 см (Ш x Г x В)
- 2 шухляди
- Проста збірка
- Максимальне навантаження (загальна): 75 кг
- Максимальне навантаження (одна шухляда): 2,5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Максимально допустимая нагрузка | 75 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 1200 мм |
| Глубина тумбы | 330 мм |
| Высота тумбы | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 990 ₴









