Тентовий гараж РЕ 1,8m x 1,8m
Ідеальна альтернатива гаражу або окремому навісу для автомобіля - гаражний намет забезпечить відмінний захист вашого автомобіля або інших транспортних засобів.
-
Стійка конструкція
-
Водостійкий
-
Широкий вхід
Переваги: Намет оснащений відкидними дверима . На їх поверхні є вікно.
Його конструкція стабільна і стійка до корозії .
Зручність використання забезпечує високий дах і широкий вхід. Двосхилий дах не накопичує дощову воду.
матеріали: Конструкція намету виготовлена з оцинкованої сталі .
Матеріал покриття поліетилен антрацитового кольору .
Технічні дані
- Код товару: SB048
- Ширина намету(см): 180
- Довжина намету(см): 180
- Висота намету(см): 180
- Колір: Зелений
- Ширина при вході (см): знизу - 150 см / згори - 130 см
- Висота входу: 130 см
- Площа (м2): 3,24
- Розмір упаковки (см): 1x(186x36x13)
- Рекомендована поверхня: Вирівняний і зміцнений грунт, бетонна стяжка або квадрат з бруківкою.
- Щільність тента: PE 220 г/м2
- Діаметр труб 31,8мм
- Товщина стінки труби: 1,08 мм
- Матеріал: Поліетилен
- Кріплення: Монтажні ніжки та гаки для кріплення в комплекті.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Плотность | 220 г/м2 |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1800 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Высота | 1800 мм |
| Диаметр трубы | 31.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 080 ₴
- Способ упаковки: Коробка










